Картини з бурштину від виробника

«Поліський край, мій дорогий, для мене став колискою, озер блакить, і синь лісів, для мене став, ти піснею…», — українська народна пісня, яка прославляє велич Полісся, лунає і досі. Природа створила Полісся дорогоцінною перлиною, адже у надрах матінки-Землі тут наявні величезні поклади сонячного каменю. Цей самоцвіт чудового золотистого кольору в усі часи приваблював своєю таємністю, сяючим блиском та своїми загадковими властивостями.

Цінність бурштину який видобувають на Поліссі — в його самобутності, яка, насамперед, виявляється у різноманітності й унікальності забарвлення. Попробуй уже сегодня вулкан платинум игровые автоматы. Тебя ждет самая честная игра. Крім найпоширеніших у світі коричневих, вишнево-червоних, червоних, жовтих кольорів, для Поліського бурштину властиві салатово-зелені, жовто-зелені, світло-жовті та синювато-зелені кольори, а також білі та чорні різновиди.

Крім того він містить багато цікавих включень: бульбашки, «димку», «хмарність», комах і рослин, через що цей чудовий камінь широко застосовується для виготовлення різних ювелірних виробів та прикрас.

Наші майстри вміло поєднуючи свій досвід та цей чудовий сонячний камінь виготовлять для Вас екзклюзивні вироби, які сповнять теплим світлом Вашу оселю, додадуть хорошого настрою, подарують щастя і здоров»я, допомагатимуть привернути кохання, бути здоровими тілесно та духовно. Адже незвичайний колір цієї перлини бадьорить, збуджує, піднімає настрій та життєвий тонус, несе з собою радість.

А лікувальні властивості бурштину знали ще лікарі Стародавнього Риму та Греції, які крім того приписували йому магічні властивості: здатність протистояти злим силам, та захищати людину від чаклунства, лихого погляду. Його часто дарували молодятам, оскільки вважалося, що він принесе любов та благополуччя в сімейне життя.

Як довели сучасні лікарі у складі бурштину біля 40 корисних компонентів, завдяки чому віг покращує психічний стан, допомагає при безсонні та депресіях, додає сил, покращує настрій і вцілому позитивно впливає на здоров’я людини і продовжує життя.

Бурштинова казка Ваш надійний партнер, який гарантує високу якість виробів.

Чудовий виріб з бурштину буде доречним в якості корпоративного сувеніру , подарунка коханим, сюрпризу на день народження і в цілому до всякого приводу, щоб порадувати друзів і близьких!